Odbori
16647
page-template-default,page,page-id-16647,page-child,parent-pageid-16638,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Odbori

UPRAVNI ODBOR ZVEZE

PREDSEDNICA

mag. Lučka Lazarev Šerbec
lucka.lazarev@guest.arnes.si

PODPREDSEDNIKI

Anton Božič | anton.bozic@siol.net
Vladimir Ovnič | vladimir.ovnic@guset.arnes.si
Jože Tišler | info@arspadala.si
Mojca Ževart | mojca.zevart@velenje.si

ZAKLADNIK

Vinko Orehar | vinko.orehar@gmail.com


GENERANI SEKRETAR

Rudolf Pfajfar | rpfajfar@gmail.com

Predsedstvo zveze predstavlja: predsednik, podpredseniki, zakladnik in generalni sekretar

PREDSEDNIKI DRUŠTEV

1. DGM LJUBLJANA: Dušan Vodeb | dusan.vodeb@gmail.com

2. DGM KAMNIK: Jože Berlec | joze.berlec@kks-kamnik.si

3. Z-S DGM LJUBNO: Iztok Podkrižnik | iztok.podkriznik@podkriznik.si

4. DGRM MARIBOR: Aleš Arih | alesarih.slo@gmail.com

5. PDGM LJUTOMER: Jernej Jakelj  | jernej.jakelj@gfml.si

6. KDDFM RAVNE: Vladimir Ovnič | vladimir.ovnic@guest.arnes.si

7. NDDGM UNEC: Luka Kočevar | luka.kocevar@gmail.com

8. DFM ŠENTJUR: Darja Jan | darja.jan@mnzc.si

9. DGM ZASAVJE: Emil Štern | joza.stern@gmail.com

10. SGDGM POLENŠAK: Jože Hojnik | jozehoj@gmail.com

11. PDGM ZG. LOŽNICA: Božidar Zorjan | bozidar.zorjan@siol.net

12. DGM PTUJ: Štefan Čelan | stefan.celan@gmail.com

13. DDGRM ŠENTILJ: Bruno Jelenko | bruno.jelenko@telemach.net

14. DDGM TREBNJE: Marica Štamcar | marica.stamcar@siol.net

15. DGM CELJE: Uroš Arnuš | uros.arnus@triera.si

16. DGRM KRANJ: Janez Tavčar | janez.tavcar@kranjski.net

17. DGM CERKVENJAK: Roman Lorenčič | roman.lorencic@gmail.com

18. PDGM ČRENŠOVCI: Mateja Zelko | mateja.zelko10@gmail.com

19. SSDGM ŽALEC: Lojze Posedel | lojze.posedel@gmail.com

20. DGM GROSUPLJE: Anton Božič | anton.bozic1@siol.net

21. DGM DOMŽALE: Janez Škofic | martica66@gmail.com

22. BDGM METLIKA: Jože Matekovič | joze.matekovic@siol.net

23. PDGM MURSKA SOBOTA: Marjan Farič | marjanfaric@gmail.com

24. ŠDGM VELENJE: Drago Martinšek | drago.martinsek@velenje.si

25. TDRM VOJANOV ZAVRH : Barbara Klemenšak | barbara.klemensak@gmail.com

26. DGM VERŽEJ: Drago Fras | d.fras01@gmail.com

27. DOKDGM PIRAN: Javorka Križman | javorka.krizman@gmail.com

28. DDGRM ŽIRI : Janez Jereb| janezj113@gmail.com

*Kolegij predsednika UO -kot njegov posvetovalni organ- sestavljajo: predsednik sam, podpredsedniki Zveze in predsedniki društev!

NADZORNI ODBOR ZVEZE

Ivan Pristovnik (predsednik NO)

Ivan Sekavčnik

Dr. Alojz Šteiner